Samsung S6 ve iPhone 6 Üzerinde ‘Haşlama’ Testi de Yapıldı

Samsung S6 ve iPhone 6 Üzerinde ‘Haşlama’ Testi de Yapıldı

Samsung Galaxy S6 ve iPhone 6 birbirine rakip iki amiral gemisi. Şimdiye kadar üzerlerinde denenmeyen bir şey kalmadı derken, dün yeni bir teste daha şahit olduk.

Samsung S6 ve iPhone 6 dünyanın en acımasız testlerine maruz kalmaya devam ediyorlar. Büküldüler, yerden yere atıldılar, üzerlerinden arabalar geçti, denizin dibine sokuldular, çırpıcılarda parçalandılar ama bunlar yetmemiş olmalı. Bu testler bu şekilde uzayıp giderken yeni bir test yine yürekleri burkuyor.

Dayanıklılık testleri artık testi yapanın hayal gücüyle sınırlı gibi görünüyor, yani daha pek çok 'acayip' test ile karşılaşabiliriz. Bu sefer de iPhone 6 ve Samsung Galaxy 6 serisi iki cihaz kaynar suya atıldı. Test yaklaşık 3 dakika kadar sürüyor. Sonucunu söylemeyeceğiz, çünkü kendi gözlerinizle görmenizi istiyoruz. Ancak uyarmak isteriz ki, bu test de insanın seyrederken içini burkan testlerden biri.

Yaklaşık toplam değerleri 6 bin TL’ye varan her iki cihaz için yapılan bu testten sonra ‘Yeter artık bu son olsun’ diyeceğinizden eminiz. Bu arada bu testlerin yüzde 90’ı asla bir telefonun gerçek hayatta karşılaşabileceği durumlar değil. Bu test de öyle.

İzleyelim:

iPhone 6'yı Sıcak Buza Batırırsanız Ne Olur?

iPhone 6'ya Erimiş Alüminyum Dökerseniz Ne Olur?


YORUMLAR