Samsung S7'nin Bazı Özellikleri Resmi Olarak Doğrulandı

Samsung S7'nin Bazı Özellikleri Resmi Olarak Doğrulandı

Samsung'un yeni amiral gemisi S7'nin bazı özellikleri ilk defa resmi olarak doğrulandı.

Samsung'un merakla beklenen üst sınıf cihazı S7 tahmin edilenden çok daha önce görücüye çıktı. Samsung Endonezya birimi tarafından YouTube'a yüklenen videoda S7'nin bazı özelliklerine de vurgu yapılmış. Videoda telefonun özellikle suya karşı dayanıklı olmasına ve kablosuz şarj özelliğine değinilmiş. Böylece S7 hakkında ortaya atılan bazı iddialar da doğrulanmış oluyor.

Videoda dünyaca ünlü okçu Dellie Threesyadinda antremanları sırasında S7'yi kullanıyor ve telefon kendisine bir hayli yardımcı oluyor. Bu nedenle Samsung, 2016 yılındaki insan ve sağlık odaklı satış ve pazarlama stratejisine devam ediyor diyebiliriz. Telefonun tasarımına gelecek olursak telefon, geçen yıl piyasaya çıkan S6 ve S6 Edge'ye benzerliğiyle ön plana çıkıyor. Videoda S7'nin hangi modelinin kullanıldığı ise bilinmiyor. Videoda telefonun kamera özelliğine de hafiften vurgu yapılmış.

Samsung'un S7'yi 21 Şubat'ta Barselona'da düzenlenecek olan Dünya Mobil Kongresi'nde resmi olarak tanıtması bekleniyor. Yüklenen videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Samsung Galaxy S6 ve S6 Edge Kullanıcıları Android Marshmallow'a Kavuştu

Samsung Galaxy S7 Ailesinin Renk Seçenekleri Sızdırıldı


YORUMLAR