Samsung'un Katlanabilir Telefonu Galaxy X, 20 Şubat'ta Tanıtılabilir

Samsung Galaxy S10 ailesinin lansmanına sayılı günler kala yeni bir söylenti ortaya çıktı. Güney Koreli teknoloji devi Samsung, S10 ailesi ile birlikte Galaxy X olarak adlandırılan katlanabilir telefonunu da tanıtabilir. Samsung, 20 Şubat Çarşamba günü Amerika Birleşik Devletleri’nin San Francisco şehrinde gerçekleştireceği etkinlikte Galaxy X'i de duyurarak bir sürpiz yapabilir.

Bugün Samsung'un resmi Youtube kanalına yüklenen videoda "gelecek göz önüne çıkacak"  şeklinde bir açıklamaya yer verildi ve 20 Şubat 2019 tarihine işaret edildi. Yayınlanan videoda kitaba benzeyen bir cihazın olduğu açıkça gözümüze çarpmakta. Yayınlanan son raporlara göre; Samsung'un katlanabilir telefonunun 2019’un başında lanse edilebileceği bilgisi sızdırılmıştı.

Bugün yayınlanan video ile gelen raporları değerlendirdiğimizde sonuçlar Esnek OLED ekrana sahip katlanabilir bir telefona işaret ediyor ancak Samsung tarafından açıklanan net bir bilgi bulunmamakta. Sizlere Samsung'un katlanabilir telefonu hakkındaki tüm gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

Sizce Samsung, katlanabilir telefonunu Galaxy S10 ailesi ile birlikte tanıtarak sürpriz yapar mı? Bizlere görüşlerinizi haberimizin hemen altında bulunan yorumlar bölümünden iletebilirsiniz! Yorumlarınızı merakla bekliyoruz!