Samsung ve LG Yeni Telefonlarını CES 2018'de Duyuracak

Samsung ve LG Yeni Telefonlarını CES 2018'de Duyuracak

CES 2018 fuarının başlamasına birkaç hafta kaldı ve şirketlerin neler tanıtacağı merakla bekleniyor. Konuya dair kulislerden çok fazla haber gelmiyor, ancak Kore merkezli ETNews'e göre yeni telefon tanıtımları beklediğimiz Samsung ve LG'den iyi haberler alabiliriz. 

Önümüzdeki CES fuarında yeni telefonlar görmeyi hedefliyorsanız Samsung ve LG beklentilerinizi karşılayabilir. Çünkü ETNews'in haberine göre Samsung, Galaxy A8 ve A8 Plus cihazlarını bu etkinlik kapsamında duyurmayı planlıyor. Şimdiye kadar bu cihaza dair pek bilgimiz yok, fakat Bixby sanal asistan ile birlikte gelmesi bekleniyor.

LG tarafına gelince, şirket görünüşe göre düşük-orta seviye K serisi telefonların bir yenisini daha duyurabilir. Üstelik şirketin bu cihazla birlikte LG Pay hizmetini de başlatması bekleniyor. Önümüzdeki üç hafta içinde LG tarafından yeni haberler görebiliriz. 

Dikkat ettiyseniz bahsedilen telefonlar amiral gemisi sıfatı taşımıyor. Çünkü Samsung Galaxy S9 ile ilgili çıkan söylentiler Şubat ayını işaret ediyor. LG G7 için düşen haberlerde de resmi bir dayanak noktası yok. Şimdilik CES 2018 fuarını beklemek zorundayız. Yeni haberler geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

 

YORUMLAR