Samsung Yeni Bir Kapaklı Android Telefon Üzerinde Çalışıyor

Samsung Yeni Bir Kapaklı Android Telefon Üzerinde Çalışıyor

Samsung, her yıl yeni amiral gemilerini piyasaya sürerken, Android dünyasına yeni bir kapı aralayabilir. Ortaya çıkan son haberlere göre şirket, kapaklı Android telefonunu yakın zaman sonra duyuracak.

Geçtiğimiz yıl tam da bu zamanlarda Samsung'un kapalı Android telefonu Galaxy Folder ilk kez tanıtılmıştı. Telefonun piyasaya sürülmesinin ardından, kapalı telefonların miadını doldurduğu söylense de Samsung, telefon pazarının hala böylesine telefonlara ihtiyacı olduğunu düşünüyor. Aslına bakarsanız günümüzde birçok insan, fiziksel klavyelerin ekran klavyelerine göre daha iyi ve kullanışlı olduğu kanaatinde.

Zauba isimli internet sitesinde ortaya çıkan Samsung SM-G1600 kod adlı telefonun ise Galaxy Folder'ın devamı olacağı yönünde iddialar ortaya atıldı. 3.8-inch boyutunda bir ekranı olacağı söylenen telefon, 1,800mAh bataryaya sahip olacak ve 1.5GB RAM ile piyasaya sürülecek. Ekran çözünürlüğünün ise 480 x 800 olacağı da yine söylenenlere arasında. İlk olarak Çin'de piyasaya sürülmesi beklenen Samsung Galaxy Folder 2'nin ardından Güney Kore piyasasında şansını deneyeceği de düşünülüyor. Fiyat olarak ise 250 dolar yani günümüz dolar kuruyla 720 lira civarında bir fiyat etiketi olacak.

Dünyanın 4GB RAM’li İlk Kapaklı Akıllı Telefonu Gionee W909 ile Tanışın

Samsung W2016 Kapaklı Telefon Resmi Olarak Tanıtıldı

Samsung'dan 2016 Sürprizi, Kapaklı Samsung Galaxy Golden 3 Ortaya Çıktı


YORUMLAR