Samsung, Yeni Kulaklığı Gear Circle'ı Duyurdu

Samsung, Yeni Kulaklığı Gear Circle'ı Duyurdu

Samsung bu sene özellikle farklı ürünleriyle sektörde kendini gösterdi ve gördüğümüz kadarıyla bu şekilde ilerlemeye devam ediyor. Akıllı saat konusunda kendini bir hayli ön plana çıkartan firma, şimdi de kulaklık tarafına yöneliyor.

"Bir kulaklıktan en fazla ne bekleyebiliriz ki?" sorusuna farklı bir yönden cevap veren Samsung'un yeni kualklığı Samsung Gear Circle, özellikle şık atmosferiyle dikkat çekiyor. Gear Circle'ı diğer kulaklıklardan ayıran şey ise, her iki taraftanda birbirine takılıp boyunda bir kolye gibi durabilmesi.

Aslında sadece böyle bir özelliği olsa pek dikkat çekmezdi; fakat az evvel söylediğim gibi şık atmosferiyle boyunda da güzel duran Gear Circle, yüksek oranda ilgi toplayacak gibi gözüküyor.

Dahası ise, Samsung Gear Circle'ın bir de titreşim özelliği mevcut. Kullanıcıya gelen çağrı ya da mesajlar kulaklığın titremesine ve kullanıcının uyarılmasına sebep oluyor. Ayrıca Bluetooth özelliğini kullanırsanız kulaklığa verdiğiniz komutlar ile rehberden istediğiniz kişiyi de arayabiliyorsunuz.

Samsung Gear Circle'ın çıkış tarihi henüz açıklanmadı, fakat söylentilere göre Samsung Gear S ile aynı tarihte piyasaya sürülecek. Detayları sıcağı sıcağına takip edeceğiz. Bizden ayrılmayın. 

Samsung Galaxy Gear Akıllı Saat Görüntülendi

Samsung Galaxy Gear, Eylül'de Tanıtılacak

Samsung Gear 2 ve Gear 2 Neo'yu Resmi Olarak Duyurdu

YORUMLAR