Samsung Yeni Kulaklığı Level'ı Duyurdu

Samsung Yeni Kulaklığı Level'ı Duyurdu

Samsung'da profesyonel kulaklık olayına girişiyor anlaşılan. Birkaç ay önce bizlerle yeni kulaklığı hakkındaki ilk bilgileri paylaşan Samsung, sonunda resmi duyurusunu yaptı ve bizlere yeni nesil kulaklığı Level'ı tanıttı.

Bluetooth speaker box özelliği ile birlikte Apple kulaklarına efsane bir rakip olacağı söylenen yeni Level aynı zamanda tasarımıyla da ilgi çekiyor. Özellikle Beats kulaklarına kafa tutabilecek düzeyde görülen Samsung'un yeni Level kulaklıkları, ilk olarak Amerika için duyuruldu. 

349.99 dolardan satışa sunulacağı tahmin edilen Level, sanıyoruz ki 379.95 dolarlık Beats kulaklıklarıyla fiyat açısında rekabet edebilecek. Headset olarak değil de daha ufak, kulak içi kulaklıklar ise 179.99 dolardan piyasaya sürülecek.

Sadece bunlar da değil. Samsung, Level'ın tek bir modelini çıkarmayacağını, her kullanıcının sevebileceği farklı farklı modellerle karşımızda olacağını söyledi. Açıklanan bilgilerde Level'ın Avrupa çıkışı için hala bir bilgi yok; fakat çok yakın zamanda bizlerle buluşacağını düşünüyoruz.

Detayları sıcağı sıcağına takip edeceğiz. Siz de müzik hastasıysanız, Samsung'un yeni kulaklık serisi Level'a bir göz gezdirmelisiniz. 

İyi seyirler.

Bu Kulaklık Sosyal Ağlara Bağlanabiliyor

YORUMLAR