Samsung Yeni Ucuz Galaxy Serisi J1 Mini'yi Duyurdu

Samsung Yeni  Ucuz Galaxy Serisi J1 Mini'yi Duyurdu

Samsung, herkesin rahatlıkla alabileceği yeni telefonu Galaxy J1 Mini'yi bugün duyurdu. Düşük sistem özelliklerine ve 4 inç ekrana sahip olan yeni J1 Mini'nin 100 dolardan aşağıda bir fiyatta çıkacağı söylentiler arasında yer alıyor.

Samsung'un kısa bir süre önce Bangladeş'te 88 dolardan piyasaya sürdüğü Galaxy J1 Nxt'e benzeyen yeni telefon, şimdilik sadece Dubai, Singapur ve Rusya'da piyasaya sürülecek. 480x800'lük çözünürlüğe sahip olan telefon Android 5.1 Lollipop kullanacak. Fiyatına göre telefonun özellikleri de gayet dengeli.

Galaxy J1 Mini'de 1.2GHz 4 çekirdek işlemci bulunuyor. 1GB Ram ve 8GB hafızaya sahip olan cihaz, aynı zamanda 32GB'a kadar microSD'de destekliyor. Kamerası ise 5 megapiksel, fakat LED aydınlatma barındırmıyor. Selfie çekmek için ön yüzünde bir de VGA kamerası mevcut.

1.500 mAh bataryası ile uzun süre dayandığı söylenen telefona ilgi büyük. Çok fazla para harcamak istemeyen mobil cihaz kullanıcıları için uygun bir telefona benziyor. İlerlediğimiz haftalarda Galaxy J1 Mini'nin diğer ülkeler için de piyasaya sürüleceği haberini bekliyoruz.

Samsung Galaxy S7'nin Batarya Ömrü Hayal Kırıklığına Uğrattı

Samsung Galaxy S7 Teknik Özellikleri, Çıkış Tarihi ve Fiyatı

YORUMLAR