Samsung'dan 18.4 İnç Boyutunda Dev Bir Tablet Geliyor: Samsung Tahoe

Samsung'dan 18.4 İnç Boyutunda Dev Bir Tablet Geliyor: Samsung Tahoe

Samsung Tahoe adında yeni bir tablet üretim bandı oluşturuyor. Samsung’un üreteceği yeni nesil Tahoe tabletler 18.4 inç ekrana sahip olacaklar.

Samsung pazara sunduğu Galaxy Tab E, Galaxy Tab A ve Galaxy Tab S2 ürünlerine bir yenisini daha eklemeye kararlı görünüyor. Sammobile web sitesinde yayınlanan bir habere göre Samsung’un yeni üreteceği tabletlerin ekranları neredeyse bir dizüstü PC ekranı kadar geniş olacaklar.

SM-T670 seri numaralı ve kod adı Tahoe olan bu proje bilinen Samsun tablet donanım özelliklerinin çok üzerinde. Android 5.1 işletim sistemi taşıyacak olan Tahoe tabletler TFT LCD ekran kullanacaklar. 1920x1080 piksel çözünürlükle gelecek olan Tahoe tablet, 2 GB RAM, 32 GB dahili bellek taşıyacak ve bu kapasitesi 128 GB’a kadar microSD kartı ile yükseltilebilecek. 5.700 mAh batarya taşıyacak olan Samsung Tahoe tablet, bu bataryanın yarısını sadece ekranı için kullanacak. 451.8 x 275.8 mm boyutlarında ve 11.9 mm kalınlığında gelecek olan Thaoe 8 MP arka 2 MP ön kamerayla piyasaya çıkacak.

Küçük Bütçelere Büyük Ekran Samsung Galaxy Tablet A

Samsung'dan Yeni Galaxy Tab Active

 

YORUMLAR