Samsung'dan 2016 Sürprizi, Kapaklı Samsung Galaxy Golden 3 Ortaya Çıktı

Samsung'dan 2016 Sürprizi, Kapaklı Samsung Galaxy Golden 3 Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy Golden 3 Çin’in Telekomünikasyon Ekipmanları Sertifikasyon Merkezi TENAA listesinde görüntülendi.

Samsung’un akıllı cihazlar üzerinde deneysel girişimleri olduğuna hep şahit olduk. Bunlardan bir yenisi daha TENAA sertifika sitesinde onay beklerken görüldü. Samsung Galaxy Golden 3 adlı SM-W2016 model numaralı bu yeni kapaklı telefon pazara çıkmak için sıra bekliyor.

TENAA kayıtlarında aşağıdaki detayları görüntülenen Samsung Galaxy Golden 3 (SM-W2016), ARM Mali-T760 MP8 GPU, 3GB RAM kullanıyor ve Android 5.1.1 işletim sistemine sahip. 8 çekirdekli  Exynos 7420 kullanacak olan Galaxy Golden 2’nin oldukça sıkı bir donanıma sahip olduğunu söylemek hiç de zor değil. Galaxy Golden 3 ön kapak üzerinde 3.9 ve kapağın içinde 4.6 inçlik kameraya sahip ve 1280x768 çözünürlük destekliyor. Ayrıca cihaz 15MP kamerasıyla FullHD video da çekebiliyor.

Samsung’un bir önceki kapaklı modeli SM-W2015, TENAA’dan sertifika almış ancak piyasaya hiç çıkmamıştı. Samsung Galaxy Golden serisi Güney Kore’de satılıyor, küresel pazara çıkmıyor. Ancak Galaxy Golden 3 için henüz nasıl bir satış planı uygulanacağı belli değil. 

Samsung'un Kapaklı Telefonu Galaxy Golden 2'nin Fotoğrafları Sızdırıldı

Snapdragon Takviyeli Samsung Kapaklı Android Telefon Göründü

Samsung Gibi LG'de Kapaklı Android Telefon Üretmeye Başlıyor

YORUMLAR