Samsung'dan 7-inch'lik Telefon Galaxy J Max

Samsung'dan 7-inch'lik Telefon Galaxy J Max

Her sene çok farklı telefon modelleriyle karşımıza çıkmaya devam eden Samsung, Note serisi yeni telefonlarıyla birlikte başka cihazları da piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Ortaya atılan yeni iddiaya göre bu telefonlardan bir tanesi 7-inch olacak.

Daha önce ortaya attığı birçok iddia doğru çıkan Evan Blass isimli Twitter kullanıcısı, Twitter üzerinden Samsung'un henüz duyurulmamış telefonlarından bir tanesini daha açıkladı. Henüz söylenti seviyesinde olan bu haber, Blass'ın daha önceki başarıları göz önüne alınırsa, gerçeğe dönüşecek gibi duruyor. Blass'a göre daha önce beş farklı modeli piyasaya sürülen Galaxy J serisinin yeni serisi satışa sunulmaya hazırlanılıyor.

İlk olarak 2015 yılında gördüğümüz Galaxy J serisi, aynı yıl içerisinde birçok farklı modeliyle piyasaya çıkmıştı. Halihazırda mağazalarda Galaxy J1, Galaxy J2, Galaxy J3, Galaxy J4, Galaxy J5 ve Galaxy J7 bulunabiliyor. Bu seriye yeni bir telefon eklemeyi daha planlayan Samsung ise Galaxy J Max sürpriziyle karşımıza çıkabilir. 7-inch ekranı olacağı söylenen telefon çift SIM kart desteği sunacak ve yeni nesil bağlantı teknolojilerinin birçoğunu içerisinde barındıracak. Ancak henüz telefonun donanımına dair ayrıntılı bilgiler elimize geçmiş değil. 

Samsung Galaxy Wide'ın Teknik Özellikleri ve Fiyatı

Samsung Galaxy Note 7’nin Basın Tanıtım Görüntüleri Sızdı

Samsung Galaxy Note 7 Tasarımı Kılıflarıyla Birlikte Gün Yüzüne Çıktı

YORUMLAR