Samsung’dan Dev Bir Video Çözümlü Soru Bankası: SSınav

Samsung’dan Dev Bir Video Çözümlü Soru Bankası: SSınav

Samsung Electronics, özel olarak geliştirilen "SSınav" adlı uygulama, öğrencilerin sınavlara daha etkili bir şekilde hazırlanmalarına yardımcı olmak üzere hazırlandı.

Samsung Galaxy Apps Marketten indirilebilen bu uygulama içerisinde YGS, LYS ve TEOG hazırlık sorular ve videolu çözümler barındırıyor.  Özellikle Samsung cihazlar için geliştirilen bu uygulama 3 ay boyunca ücretsiz kullanılabilecek.

YGS, LYS ve TEOG sınavları soru ve cevapları

Samsung Electronics, Samsung tablet ve telefonlara özel olarak geliştirilen ’SSınav’ adlı uygulama, öğrencilerin sınavlara daha etkin bir şekilde hazırlanmalarına yardımcı olmayı hedefliyor. Kullanıcıların Samsung telefon ve tabletlerde gömülü gelen ya da Galaxy Apps marketten indirebilecekleri bu uygulamayla, Yüksek Öğretime Geçiş Sınavı (YGS), Lisans Yerleştirme Sınavı (LYS) ve Temel eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sınavı’nı (TEOG) kapsayan 25.000’den fazla soruya ve videolu cevaplarına erişmeleri sağlanıyor.

YGS, LYS ve TEOG sınav tarihleri

3 ay süresince tüm soruların yanı sıra soruların çözümlerine ilişkin videolara da bedelsiz erişebilecek olan kullanıcılar, 3 aylık ücretsiz dönemin sonunda aylık sadece 4 TL’ye çevrimiçi uygulamadan faydalanmaya devam edecekler.

Samsung’un yeni uygulaması ‘SSınav’, 13 Mart’ta YGS, 27-28 Nisan tarihlerinde TEOG ve 18-26 Haziran tarihlerinde LYS olmak üzere bu yıl gerçekleştirilecek sınavlara hazırlanmak isteyenler Samsung Galaxy Apps Marketten'de indirebilirler.

YORUMLAR