Samsung'dan Dev Dokunmatik Ekranlı Buzdolabı Geliyor

Samsung'dan Dev Dokunmatik Ekranlı Buzdolabı Geliyor

CES 2016'da tanıtacağı ürünlerle eğlence sektörüne yoğunlaşan Samsung, bu sefer beyaz eşya teknolojilerine yönelik bir ürün ile karşımıza çıktı.

CES 2016 büyük bir heyecan ile devam ederken teknolojinin devleri de ürünlerini birer birer tanıtmaya başladı. Şu ana kadar tanıttığı ürünlerle eğlence sektörüne odaklanan Samsung, bu sefer akıllı buzdolabını görücüye çıkardı. Akıllı buzdolabıyla ilgili resimleri paylaşan Samsung, teknoloji severleri de bir hayli heyecanlandırdı.

Güney Koreli şirket, CES 2016'da tanıtacağı akıllı buzdolabıyla ilgi çekecek gibi duruyor. Samsung'un akıllı buzdolabında 21.5 inç büyüklüğünde dokunmatik bir ekran bulunuyor. Full HD çözünürlüğe sahip olan bu ekran ile internette gezinebilir, video izleyebilir ve televizyon bile seyredebilirsiniz. 4 kapılı olarak tasarlanan buzdolabının içerisi de kameralarla donatılmış durumda. Dolabınıza uzaktan bağlantı yaparak bu kameralar sayesinde dolabınızda bulunan ürünleri görüntüleyebilirsiniz. Buzdolabı aynı zamanda içerisindeki ürünler için de son kullanma tarihini kontrol eden bir sisteme sahip. 

Samsung'un bu çılgın buzdolabı konsepti için tam veriler henüz açıklanmış değil. Hangi işletim sistemiyle çalışacağı da bilinmeyen bu buzdolabi için tam bir tarih ve fiyat bilgisi de henüz bulunmuyor.

Tüm CES 2016 Haberleri için Tıklayın

YORUMLAR