Samsung'dan Dev Kampanya, iPhone Sahiplerine 30 Gün Bedava Samsung Test Sürüşü

Samsung'dan Dev Kampanya, iPhone Sahiplerine 30 Gün Bedava Samsung Test Sürüşü

Galaxy S6 Edge Plus ve Galaxy Note 5 için Samsung, "Muazzam Test Sürüşü" adı altında bir kampanya düzenliyor. Kampanya 30 gün süreyle iPhone sahiplerinin Galaxy S6 Edge Plus veya Galaxy Note 5 denemelerine olanak tanıyor.

Ultimate Test Drive (muazzam test sürüşü) kampanyası iPhone sahiplerini Galaxy S6 Edge Plus veya Galaxy Note 5’i 30 gün boyunca tek kuruş ödemeden denemeye davet ediyor.

ABD’de başlatılan bu kampanya AT&T, Verizon, T-Mobile veya Sprint telefon operatörlerinden her hangi birinden iPhone’u olanları kapsıyor. Bu operatörlerden iPhone almış olanlar Galaxy S6 Edge Plus veya Galaxy Note 5’i 30 gün boyunca diledikleri gibi kullanarak deneyebilecek ve cihazları iPhone’lar ile karşılaştırabilme şansını elde edebilecekler.

Samsung bu kampanyada minimum yüzde 50 geri dönüş bekliyor. Samsung’a göre her 10 iPhone kullanıcısından en az 5’i telefonlarını Samsung ürünleriyle değiştirmeye ikna olacak.

Samsung Mayıs ayından bu yana Galaxy S6 Edge Plus veya Galaxy Note 5’i Apple’ın yeni iPhone serisinden önce çıkarmayı ve pazarda bir adım önde olmayı hedefliyordu. 9 Eylül’de tanıtımı yapılacak olan yeni iPhone modellerinden önce yapılacak bu test sürüşü kampanyası da Apple’ın yoluna taş koyacak gibi görünüyor.

Samsung ve Apple Arasındaki Pazar Savaşının İlk Yarı Galibi Açıklandı

Samsung Apple'a Karşı Biraz Ürkek Davrandı, Bakın Ne Yaptı!

YORUMLAR