Samsung'dan Sürpriz, Bir Galaxy S6 Daha Geliyor

Samsung'dan Sürpriz, Bir Galaxy S6 Daha Geliyor

Samsung S6 macerası bitmemiş gibi görünüyor. Samsung'un son derece dayanıklı, sportif, su ve toz geçirmeyen bir Galaxy S6 daha çıkaracağının ip uçlarını verdiği bir twit atıldı. Yeni Galaxy’nin adı S6 Active olacak.

Yeni ürün Nisan ayında çıkacak olan Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge ile beraber raflara yerleşmeyecek. Yeni ürün Mayıs ayında piyasaya çıkıyor. Yine 5.1 inçlik Super AMOLED ekrana sahip olan SM-G890A ya da piyasa adıyla Samsung Galaxy S6 Active, 3 GB ram geleneğini bozmuyor. Yeni cihazın donanım detayları henüz bilinmiyor ancak batarya olarak 2.550mAh kullanacağı kesin.

Samsung Galaxy S6 Active daha çok spor yapan, macera düşkünü bir kitleyi hedef alacak. Özel kasası ile darbelere dayanıklı olacak. Samsung Galaxy S6 Active su ve toz geçirmez özelliği ile gelecek ve 1 metre derinlikte basınç ve sudan etkilenmeyecek.

Samsung, daha önce Galaxy S5 modelinden sonra SM-G870A kod ismiyle Samsung Galaxy S5 Active versiyonunu ABD’de AT&T operatörüyle birlikte piyasaya sürmüştü.

Atılan bu twite göre Samsung'un şimdi üzerinde çalıştığı yeni sürümün kod ismi SM-G890A. Bu isim benzerliğinden dolayı da yeni telefonun adının Samsung Galaxy S6 Active olacağına kesin gözüyle bakılıyor. upLeaks'in twitter'da daha önce attığı twitlerin hepsinin doğru çıktığını da hatırlatalım.

Samsung Galaxy S6 ve LG G Flex2 Karşılaştırması

Dünyanın En Güçlü Akıllı Telefonu: Samsung Galaxy S6

Samsung Galaxy S6 ve Samsung Galaxy S5 Karşılaştırması

Samsung Galaxy S6 ile Apple Savaşında Avantajını Nasıl Kaybetti?

YORUMLAR