Samsung'dan Türk Kullanıcılara Özel Twitter Desteği

Samsung'dan Türk Kullanıcılara Özel Twitter Desteği

Telefon üretimi ve satışında zirveyi rakiplerine bırakmayan Samsung, dünya genelinde Twitter resmi destek hesaplarını açarak kullanıcılarının hizmetine sundu. Şimdiden yoğun ilgi gören bu güzel gelişme ile birlikte Samsung, ülkemizde @SamsungDestekTR hesabıyla kullanıcılarına 7/24 teknik destek vermeye başladı.

Geçtiğimiz yılı 308.5 milyon akıllı telefon satışı ile kapatan lider firma; hizmet kalitesini daha da artırmayı ve kullanıcıların sorunlarını direkt iletişim halinde çözmeyi amaçlıyor.

3G ile beraber mobil TV'yi ilk olarak kullanan ve IBM'den sonra en çok patent sahibi olan Samsung; bu hamlesi ile kullanıcılarının memnuniyetini ön planda tutarken, teknoloji pazarında daha çok büyümeyi hedefliyor. 

Kullanıcıları doğru yönlendirerek sorunların çözümünü sağlamayı başaran Samsung, daha ileri boyutta sorunlar söz konusu olduğunda kullanıcıları en yakın servise gitmeleri konusunda da bilgilendiriyor.

Eğer siz de cihazınızda teknik veya yazılımsal bir sorunla karşılaşırsanız @SamsungDestekTR ile iletişime geçerek sorununuzu en kısa sürede çözebilirsiniz.

Samsung Galaxy Note 8'in İlk Görseli Ortaya Çıkmış Olabilir

8 Binden Fazla Telefon Çalan Samsung Çalışanı Tutuklandı

YORUMLAR