Samsung’dan Yaz İçin Süper İcat Samsung Galaxy Sörf Tahtası

Samsung’dan Yaz İçin Süper İcat Samsung Galaxy Sörf Tahtası

Samsung’un icatları bazen son derece heyecan verici ve uç noktalarda olabiliyor. Samsung Galaxy Surfboard’da bunlardan bir tanesi.

Samsung’un yeni icadı ekstrem sporları kapsıyor. Profesyonel sörfçülerin koçlarıyla ve sahil ile olan iletişimlerinin kopmamasını sağlayan yeni sörf tahtası Samsung Galaxy Surfboard, bu bağlamda en güzel örnek. Samsung Galaxy Surfboard kıyı ile sörfçünün bağlantısını koparmıyor. Elektronik sörf tahtası dalga boylarını, rüzgar şiddetini ve sörf yapan bir profesyonel sporcuyu ilgilendirebilecek tüm detayların yansıdığı bir ekrana sahip.

Profesyonel sörfçü Gabriel Medina için geliştirilen Samsung Galaxy Surfboard, her an sporcunun cep telefonuyla bağlantıda kalarak sporcunun pozisyonun kıyıdakilere rapor ediyor. Bunun yanı sıra kıyıdan gelen mesajları da Medina’ya iletiyor. Dalgaların durumunu, dalga yüksekliklerini ve rüzgarın pozisyonunu da ekranda gösteren Samsung Galaxy Surfboard en çılgın dalgaların arasında bile sporcuya rehberlik edebiliyor.

Her ne kadar sörf yapıyor olmak dünyadan kopmak, özgür olmayı seçmek ve okyanusla bir bütün olamaya çalışmakla bağdaştırılsa da, belli noktalarda güvenliği elden bırakmamak gerektiğini savunan Medina, dalgaların arasında bir sörf tahtasına bağladığı cep telefonuyla çok da mutsuz görünmüyor. Hemen aşağıda Medina'nın Samsung Galaxy Surfboard'u denediği videoyu izleyebilirsiniz.

YORUMLAR