Samsung’un 2017 Büyüme Planlarında Bükülebilen Telefonların Önemi Büyük

Samsung’un 2017 Büyüme Planlarında Bükülebilen Telefonların Önemi Büyük

Bükülebilen ekranlardan oluşması muhtemel katlanabilir akılı cihazların öncüsü olmak isteyen Samsung, 2017’de bu hayalini gerçekleştirecek. 2017’nin büyüme planına dahil edilmiş bile.

2016 yılında istikrarlı bir büyüme sürdüren Samsung özellikle Apple iPhone’un pazardaki gerilemesini fırsat bilerek Ar-Ge’ye daha çok kaynak ayırıyor. Bu noktada daha önce bir ara üreteceğiz dedikleri bükülebilir akıllı cihazların üretimini 2017 yılına programladı.

Samsung bu sene yakaladığı yükselme trendini gelecek yıla yayabilmek için uzun zamandır planladığı katlanabilir akılı cihazların üretimini şimdiden planlamaya başladı. İnternet üzerinde dolaşan haberlere göre bükülebilir akıllı telefonlar Samsung’un Apple karşısında en büyük kozu olarak gösteriliyor.

2013 yılının ikinci çeyreğinde en yüksek değerine ulaşan Samsung, bu tarihten sonra bir düşüş dönemine geçmişti. 2015 yılında kendini toparlamaya başlayan şirket 2016 yılına daha güçlü girse de henüz 2013 yılındaki altın dönemini yakalamış değil. Bu yüzden bükülebilir akıllı telefonlar 2017 için şirketin umudu oldular.

Samsung Bükülebilir Ekran Teknolojisine Dair Yeni Örnekler Görüntülendi

Bükülebilir Ekranlı Samsung Galaxy X 2017'de Gelebilir

YORUMLAR