Samsung'un 8 inçlik Yeni Tabletleri Geliyor

Samsung'un 8 inçlik Yeni Tabletleri Geliyor

Piyasaya sürdüğü Galaxy Tab serisi tabletleriyle kullanıcılarını etkilemeyi başaran Samsung 8 inçlik yeni tabletlerinin planlarını yapıyor.

Son günlerde Samsung'un 8 inçlik bir tablet modeli için Wİ-Fİ ve Bluetooth sertifikaları aldığı haberi ortaya çıktı. Tabletin piyasaya çıkması için gerekli olan bu adımları aşan Samsung'un bu yeni tableti piyasaya süreceği tarih merakla bekleniyor. Sızan bilgilere göre tablet SM-375S model numarasına sahip olacak. 2015 yılında Samsung'un en iyi tableti olarak bilinen Galaxy Tab S2 ile aynı boyutlara sahip olacak olan yeni tabletin bu sefer daha uygun olması bekleniyor. 

Gerekli sertifikaları alarak satışa bir adım daha yaklaşan Samsung 2016'ya iddalı girecek gibi duruyor. Samsung SM-375S tabletinin Hindistan'daki bir veritabanında 100 Dolar fiyatında olduğu da sızan bilgiler arasında. Geçtiğimiz aylarda 18.4 inçlik bir tableti duyuran Samsung'un bu tableti ise merakla bekleniyor. Tablet üretimine durmadan devam eden Samsung'un bu yeni tabletiyle ilgili bilinenler şimdilik bu kadar. Tablet hakkında yeni sızıntılar gelmezse resmi bir açıklama gelene kadar bekleyeceğiz.

Samsung'dan 18.4 İnç Boyutunda Dev Bir Tablet Geliyor: Samsung Tahoe

Samsung Yeni Bir Sanal Asistan Üzerinde Çalışıyor

YORUMLAR