Samsung'un Akıllı Hoparlörü Doğrulandı

Samsung'un Akıllı Hoparlörü Doğrulandı

Rekabette rakiplerinden geri kalmak istemeyen Samsung, son zamanların popüler ürünlerinden akıllı hoparlör için harekete geçti. Geçtiğimiz dönemlerde bazı bilgileri sızdırılan akıllı hoparlör ile ilgili bir Samsung yetkilisinden de doğrulama geldi. Yetkili, Google Home ve Amazon Echo'ya rakip olabilecek akıllı hoparlörü çok beklemeyeceğimizi de belirtti.

Samsung Mobile'ın başındaki isim olan DJ Koh, Galaxy Note 8 etkinliği sırasında soruları cevapladı. Laf arasında akıllı hoparlörü yakında duyurabileceklerini belirten Koh, isminin ve fiyatının ne olacağı hakkında herhangi bir bilgi vermedi. Kulislerde konuşulanlara göre, Samsung'un Bixby asistanının kullanılması bekleniyor.

Konuya dair aksinin olmasını beklemiyoruz, çünkü Amazon ve Google ürünlerine bakıldığında hepsinin kendi sanal asistanını kullandığını görüyoruz. Öte yandan Apple'da HomePod'da Siri'yi kullanacağını açıklamıştı. Samsung daha düşük fiyat etiketiyle çıkış yaparsa, bu alanda da çok başarılı olacaktır. Bekleyip göreceğiz.

Xiaomi Akıllı Hoparlörü 'Mi AI Speaker'ı Tanıttı

Facebook, Kendi Akıllı Hoparlörü Üzerinde Çalışıyor

YORUMLAR