Samsung'un ChatON Servisi 100 Milyon Kullanıcıya Ulaştı

Samsung'un ChatON Servisi 100 Milyon Kullanıcıya Ulaştı

Samsung, çapraz platform mobil mesajlaşma servisi ChatON’un kullanıcı sayısını açıkladı. Amerika’da oldukça popüler olan anlık sohbet uygulaması, son dört ay içerisinde 50 milyon yeni kullanıcı kazandı.

Android, iOS, BlackBerry ve Windows Phone platformlarında ücretsiz olarak kullanılabilen ChatON, Samsung’un üst seviye akıllı cihazlarında (Galaxy S4, Galaxy Note 3, Galaxy Gear, Galaxy Camera) önyüklü geliyor. Akıllı cihazların yanı sıra Samsung marka bilgisayarlarda da kullanılabiliyor. Uygulama çoklu ekran desteği kullanıcılara tek Samsung kimliği ile 5 farklı cihaza kadar giriş yapma imkanı tanıyor. Şu anda 63 dil desteği sunan ChatON, 237 farklı ülkede kullanılıyor.

Amerika’da oldukça popüler olan bu anlık sohbet uygulaması, sunduğu özellikler ile kullanıcıların beğenesine kazanarak son dört ayda 50 milyon yeni kullanıcı kazandı. Samsung cihaz sahiplerinin kullanabildiği uygulama, 100 milyon kayıtlı kullanıcısına ulaştı. Şu an en popüler anlık mesajlaşma uygulaması ise aylık 300 milyon aktif kullanıcısı bulunan WhatsApp.

Android için En iyi Mesajlaşma Uygulamaları

YORUMLAR