Samsung'un Gear S2 Saatleri Güncellendi

Samsung'un Gear S2 Saatleri Güncellendi

Samsung'un akıllı saat sektöründe sevilen cihazlarından Gear S2 ve Gear S2 Classic için güncelleme yayınlandı. Yapılan güncellemeyle birlikte akıllı saatler daha performanslı bir hale büründü.

Samsung'un popüler akıllı saati Gear S2, yuvarlak tasarımı ve gelişmiş özellikleri sayesinde kullanıcılar tarafından çok fazla tercih ediliyor. Samsung ise saatini tercih eden kullanıcılarına daha iyi hizmet verebilmek için belirli aralıklarla güncellemeler yayınlıyor. Son yayınlanan güncellemeyle birlikte Gear S2 ve Gear S2 Classic isimli saat modelleri ortalama 60 MB boyutunda bir güncellemeye kavuştu.

R730XXU2DPFB ve R732XXU2DPFB yapı numaralarını taşıyan güncelleme paketleri, My Photo özelliğini taşıyor. Bu özellik kullanıcıların Gear S2 ve Gear S2 Classic modellerinde kişisel duvar kağıdı yapmalarına imkan sağlıyor.  Bu özelliğinin yanı sıra yapılan güncellemeyle birlikte Fitness ve Hava Durumu uygulamalarında da iyileştirmeler yapıldı.

Samsung'un akıllı saatleri için yayınladığı bu güncelleme, akıllı saatlerin satışlarının  iyi olduğuna işaret ediyor. Sizce Samsung ilerleyen günlerde yeni bir akıllı saat modeli daha tanıtır mı?

Samsung'un Yeni Patenti Akıllı Saatlerin Geleceğini Gösteriyor 

YORUMLAR