Samsung'un Üç SIM Kart Destekli Akıllı Telefonu Göründü

Samsung'un Üç SIM Kart Destekli Akıllı Telefonu Göründü

Geçtiğimiz günlerde üç SIM kart destekli akıllı telefonunu duyuran LG’yi takip eden isim Samsung oldu. Samsung’un Galaxy Star Trios adını taşıyan yeni alt seviye akıllı telefonun detayları haberimizde.

LG Optimus L1 II Tri modeli ile akıllı telefonda üç SIM kart deneyimini başlatan LG’nin ardından Samsung da bu teknolojiyi destekleyen akıllı telefonunu duyurdu. Samsung’un resmi Breziya sitesinde görünen Galaxy Star Trios’un piyasaya çıkış tarihi ve fiyatı henüz açıklanmasa da teknik detayları gün yüzüne çıktı.

Yuvarlak hatlarıyla dikkat çeken üst SIM kart destekli Galaxy Star Trios, 3.1 inç 240 x 320 piksel çözünürlük sunan TFT ekrana sahip. Gücünü 1GHz hızında çalışan tek çekirdekli Snapdragon S1 işlemci ve 512MB RAM’den alan telefonun arka yüzünde 2 megapiksel kamera bulunuyor. Ön yüz kamerasının yer verilmediği telefonun dahili 4GB depolama alanı microSD desteği sayesinde 32GB’a kadar artırabiliyor.

WiFi 802.11 b/g/n, 3G ve Bluetooth 4.0 bağlantılarını destekleyen telefonda 1300mAH’lik batarya tercih edilmiş. 11mm inceliğinde ve 105gr ağırlığında olan telefon, Android 4.1 Jelly Bean işletim sistemi üzerinde çalışıyor.

Siyah renkte karşımıza çıkan bütçe dostu Galaxy Star Trios’un piyasaya çıkış tarihinin ve fiyatının henüz belli olmadığını tekrar hatırlatalım.

ASUS, Chromebox Masaüstü Bilgisayarını Duyurdu

YORUMLAR