Samsung'un Yeni Aksesuarlarının Fotoğrafları İnternete Sızdırıldı

Samsung'un Yeni Aksesuarlarının Fotoğrafları İnternete Sızdırıldı

Geçtiğimiz haftalarda çıkan haberde Samsung'un yeni giyilebilir teknoloji ürünü aksesuarları çıkaracağından bahsediliyordu. Bugün Samsung S Health sitesinde ortaya çıkan resimler ise bu haberleri doğruladı.

Giyilebilir teknoloji ürünleri hızla gelişmeye devam ederken sızıntıların da ardı arkası kesilmiyor. Bu sefer Samsung cephesinden yaşanan sızıntıda, Güney Koreli şirketin yeni kulaklığı ve bilekliği yer alıyor. Teknoloji dünyasında yaptığı sızıntılarla tanınan Evan Blass tarafından yapılan sızıntıda Gear Fit 2 bilekliğin ve Gear IconX kablosuz kulaklığın resimleri yer alıyor. İlk defa net bir şekilde görücüye çıkan Samsung Gear IconX'in tamamen kablosuz olması da dikkat çekiyor.

Samsung Gear IconX Mutlu Edecek

Samsun'un S Healt sitesinde ortaya çıkan resimler kısa süre sitede kaldıktan sonra apar topar kaldırıldı. Resimlere bakıldığında ise daha öncelerden özellikleriyle ilgili bazı bilgiler edindiğimiz IconX'in kablo karmaşasına son verecek bir yapıda olduğu görülüyor. Bluetooth üzerinden aygıtlarla iletişime geçen kulaklık tasarımıyla da beğenileri topladı. Kulaklık aynı zamanda Fit 2'nin dokunmatik kontrolleriyle kumanda edilebiliyor.

Samsung Fit 2 Güçlenecek

Sızan görüntüler arasında yer alan bir diğer görüntüde ise Gear Fit 2 yer alıyor. Resimden anlaşıldığı üzere Fit 2, tıpkı bir önceki bileklik gibi AMOLED ekrana sahip olacak. Söylenenlere göre 4 GB depolama alanına sahip olacağı söylenen Fit 2, kullanıcılarının yeterli miktarda arşiv yapmasına imkan sağlayacak. 

Samsung Galaxy C5 Özellikleri ve Fotoğrafları İnternete Sızdırıldı

Samsung Amerika'da Apple'ın Ünvanını Elinden Aldı 1 Numaraya Yerleşti


YORUMLAR