Samsung'un Yeni Cihazı Katlanabilir Bir Samsung S6 Edge Olabilir

Samsung'un Yeni Cihazı Katlanabilir Bir Samsung S6 Edge Olabilir

Samsung 2016’nın Ocak ayında katlanabilir bir telefon çıkaracak. Şimdilik adı Project Valley olan bu telefon Sanki bir Galaxy S6 Edge’e benziyor.

Samsung gelecek yılın ilk çeyreğinde Galaxy S7’nin yanına, yeni ürün daha yerleştirmeye karar verdi. Yeni cihazın henüz bir adı yok ama projenin adı Samsung Project Valley. Telefonun kod numarası da SM-G929F olarak belirlenmiş. Bu cihaz katlanabilir bir Samsung S6 serisini andırıyor. Hatta kaportasının altında S6 serisine çok benzeyen özellikler taşıyor. Katlanabilir bir ekranla geleceği konuşulan Samsung SM-G929F, söylentilere göre şekil olarak Galaxy S6 Edge serisini andıracak.

Samsung SM-G929F dünya çapında tanıtılmayacak. Çünkü proje deneysel. Bundan dolayı ilk olarak memleketi Güney Kore’de görücüye çıkacak. Daha sonra sırasıyla İngiltere, İtalya, Polonya ve Almanya’da raflara yerleşmesi bekleniyor. Öte yandan bazı otoriteler Samsung SM-G929F’nin deneysel bir cihaz olduğunu Güney Kore’den başka hiçbir ülkede satılmayacağını da savunuyorlar. Kısaca Project Valley aslında şimdilik derin bir söylentiden ibaret. Ancak Samsung’un katlanabilir ekran projeleri olduğu hepimizce malum. Sabırla 2016 Ocak ayını beklemekten başka çaremiz yok gibi görünüyor. 

Samsung 2016 Yılının Ocak Ayında İlk Katlanabilir Ekranlı Telefonunu Tanıtacak

Samsung Galaxy S7 Katlanabilir Bir Cihaz Olabilir

YORUMLAR