Samsung’un Yeni Hoparlörleri Biraz Garip Ama Ses Kalitesi Yüksek

Samsung’un Yeni Hoparlörleri Biraz Garip Ama Ses Kalitesi Yüksek

CES 2105'te Samsung 2 adet yeni Hi-Fi hoparlör tanıttı. Bu yumurta şeklinde olan hoparlörler hemen dikkat çekiyorlar.  Bu alışılmışın dışında ses sistemi tasarımı, oldukça performanslı ve temiz ses veriyor. 

Oval olarak tasarlanmış olan WAM7500 ve WA6500 hoparlörler CES2014'ün Samsung standında tavadan sarkıyor ve oldukça kaliteli sesleriyle dikkat çekiyorlar. Daha dekoratif olması bir yana, sesin tüm alana yayılmasında da önemli bir rol oynayan bu tasarım, müzik tutkunlarının evlerine bambaşka bir hava verecekmiş gibi duruyorlar. 

Çember merkezli 360 dereceye eşit ses dağılımı yapabilen yeni Samsung hoparlörler sadece tavana asılmıyor, özel ayakları ve sehpalarıyla evinizin istediğiniz köşesinde kullanılabiliyor. 

Her iki hoparlör modeli aynı zamanda Samsung TV'lerle anında uyum sağlayabiliyor ve sinema keyfinize de hizmet edebiliyorlar. Kablosuz teknolojiye sahip olan hoparlörleri evinizin istediğiniz köşesine taşıyabiliyorsunuz. Şarj edilebilir ürünler kablo karmaşasından kullanıcıları tamamen kurtarıyor. 

Ses kalitesi son derece net ve berrak olan WAM7500 ve WAM6500 hoparlörlerin fiyatları henüz açıklanmadı.  

Soundfreaq HoparlörFotoğrafları

Nokia Play 360 KablosuzHoparlör

Microlab M-200 2+1 Hoparlör

Havada Süzülen UFO Şeklindeki Hoparlör Görenleri Büyülüyor

YORUMLAR