Samsung'un Yeni Telefonu Galaxy On7 (2016) Duyuruldu!

Samsung'un Yeni Telefonu Galaxy On7 (2016) Duyuruldu!

Koreli dev teknoloji şirketi Galaxy S8 ile ilgili çalışmalarını sürdürürken kullanıcılarını şaşırtmak için Galaxy On7 (2016) isimli yeni telefonunu duyurdu.

Samsung'un Çin merkezine ait internet sitesinde yayınlanan içerikle birlikte Galaxy On7 isimli telefon resmileşti. Samsung'un bu yeni telefonu oldukça şık bir tasarıma ve oldukça başarılı teknik özelliklere sahip.

Galaxy On7, 5.5 inç büyüklüğünde ve Full HD bir ekrana sahip. 8 çekirdekli Snapdragon 625 ile çalışan Galaxy On7, 3 GB RAM'e de sahip. Telefonda arşiv yapmayı seviyorum diyenler için ise Samsung, Galaxy On7'ye 32 GB'lık bir ROM eklemiş. Telefon kamera konusunda da kullanıcılarını üzmüyor. Galaxy On7'yi satın alanlar 13 MP arka ve 9 MP ön kamerasıyla birlikte oldukça yüksek çözünürlüklere sahip fotoğraflar çekebilirler.

Samsung'un Galaxy On7 isimli telefonu parmak izi okuma ve NFC özelliğine sahip. NFC özelliğiyle birlikte birçok temassız işlem sorunsuz olarak yapılabiliyor. Samsung'un Galaxy On7 isimli telefonu Android 6.0 işletim sistemine ve çift SIM kart desteğine de sahip. Orta seviyenin biraz üzerinde bir telefon olan Galaxy On7'nin Çin dışında başka hangi ülkelerde satışa sunulacağı ise henüz bilinmiyor.

Samsung Galaxy Note7 Değişim Programı Türkiye’de Başlıyor

Samsung'un Başkanı Özür Diledi

YORUMLAR