Samsung'un Kapaklı Telefonu Galaxy Golden 2'nin Fotoğrafları Sızdırıldı

Samsung'un Kapaklı Telefonu Galaxy Golden 2'nin Fotoğrafları Sızdırıldı

Samsung akıllı telefon konusunda başarısını kanıtlamış büyük bir şirket. Geçtiğimiz aylarda tanıtılan Galaxy Edge ve Galaxy Note 4 gibi çok beğenilen telefonlarının ardından farklı tasarıma sahip Galaxy Golden 2'yi geliştirmeye başladı.

Dokunmatik ekrana sahip telefonların çıkmasıyla birlikte önceden bir tarz belirten kapaklı telefonlar tarihe karışmıştı. Samsung kapaklı telefonları unutturmamak için bir süre önce Android işletim sistemine sahip kapaklı Galaxy Golden'i üretmiş ve sadece belirli ülkeler için satışa çıkarmıştı. Bu telefonun olumlu yorumlar alması üzerine dev teknoloji şirketi Galaxy Golden 2'yi geliştirmeye başladı. Henüz Samsung tarafından bu telefon hakkında bir açıklama yapılmamıştı. Bunun üzerine yurtdışında kayıtlı bir internet sitesi Samsung Galaxy Golden 2'nin fotoğraflarına ve kullanım kılavuzuna ulaştı.

Galaxy Golden 2 performans konusuyla büyük şaşkınlıklara yol açacak. Çünkü Samsung cihaza işlemci ve ram gibi parçaları koyarken cimri davranmayıp elini bol tutmuş. Bunun yanı sıra farklı tasarımıyla mutlaka herkesin bir kere dönüp bakabileceği bu telefonun kapağı katlandığında bildiğimiz dokunmatik ekrana dönüşüyor. Ayrıca 4G LTE teknolojisini destekleyen bu telefonun özellikli ise şöyle:

3.9 inç boyutunda normal bir ekran taşıyan cihaz HD kalitede video oynatım çözünürlüğü sunuyor. Samsung, Snapdragon 801 işlemcisini 2.5 gHz hızında çalıştıracak ve 2 GB RAM ile birlikte telefonu süper hızlı yapmayı planlıyor. Android Kitkat mobil işletim sistemiyle kullanıma sunulacak olan Galaxy Golden 2'nin 16 GB dahili hafızası ve 16 MP arka kamerası bulunuyor. Bu kameranın yanı sıra öz çekim hayranları için de 3.7 MP'lik bir ön kamerada telefona konulmuş.

Tasarımıyla gündemi değiştireceğini düşündüğümüz Galaxy Golden 2'nin hTürkiye'de dahil bazı ülkeler için satışa sunulmayacağını düşünüyoruz.

Samsung Esnek Batarya Geliştirdi!

Samsung, 5G Testinde Rekor Hızı Gördü

YORUMLAR