Sanal Asistanlık Hizmeti Veren Hoparlörler Arasına Bixby'de Katılıyor

Sanal Asistanlık Hizmeti Veren Hoparlörler Arasına Bixby'de Katılıyor

Amazon Echo, Google Home ve Apple HomePod'a meydan okumak için Samsung, Bixby-Powered Smart Hoparlör üzerinde çalışıyor. Yeni gelen bir rapora göre, Samsung'un da kendi dijital asistanı Bixby ile güçlendirdiği akıllı bir hoparlör üzerinde çalıştığı ve bu büyüyen endüstride yarışa dahil olduğu sızdırıldı.

Güney Kore Gazetesi Korea Herald'ın bir raporuna göre, Samsung'un muhtemelen Bixby tarafından güçlendirilmiş bir "ev ses cihazı" üzerinde çalıştığı söylentileri oldukça yaygın. Bu yeni hoparlör sitemi, Samsung Galaxy S8 ile desteklenecek. Yayınlanan haber Samsung'un, Bixby sanal asistan uygulamalarını genişletmek adına yeni ve bağımsız bir ses cihazı için tasarım patentleri aldığını iddia ediyor.

Bixby destekli bu akıllı hoparlöre, Şubat ayında Samsung tarafından yeni satın alınmış bir marka olan "Hello Samsung" adının verilebileceği de gelen haberler arasında. Şimdilik sadece söylentiden ibaret olan bu haberle ilgili ortada somut bir örnek yok.

Anacak "ateş olmayan yerden duman çıkmaz" mantığıyla belki sene sonuna kadar bunun geçekleşebileceğini de olasılıklar dahilinde tutuyoruz.

Samsung Galaxy S8 ve Samsung Galaxy S8+ Karşılaştırması

Sanal Asistan Bixby, Hangi Samsung Telefonlarda Çalışabiliyor?

Samsung Galaxy S8'in Sanal Asistanı Bixby, Objeleri de Tanımlayabilecek

YORUMLAR