SanDisk, Dünyanın En Yüksek Kapasiteli Hafıza Kartını Duyurdu

128GB depolama alanı sunan SanDisk Ultra microSDXC, duyuruldu.

SanDisk, Dünyanın En Yüksek Kapasiteli Hafıza Kartını Duyurdu

Flaş depolama çözümlerinin lider ismi SanDisk, 128GB depolama alanı sunan hafıza kartını duyurdu. Android kullanıcıları için özel olarak üretilen SanDisk Ultra microSDXC UHS-I hafıza kartı kapasitesi kadar fiyatıyla da oldukça iddialı.

SanDisk'in yüksek kapasiteli hafıza kartı, 24 Şuba’ta Barselona’da başlayan Mobil Dünya Kongresi’nde en çok dikkat çeken ürünler arasında yer almayı başardı. Android akılı telefon ve tabletler için tasarlanan yeni SanDisk Ultra microSDXC, full HD video ve yüksek kalitede fotoğraflar saklamak isteyenler için ideal. Geleneksel microSD kartlardan üç kat daha hızlı ve üst düzey video kayıt performansı sunuyor.

Kullanıcıların kişisel veri arşivlerine hızlı ve güvenli bir şekilde erişmelerine imkan tanıyan 128GB SanDisk Ultra microSDXC hafıza kartı ile 16 saate kadar full HD video, 7500 şarkı, 3200 fotoğraf ve 125’den fazla uygulama depolanabiliyor.

Cihazlarda kullanılan hafızanın tek bir yerde yeterince veri tutamaması eksikliğini gidermek amacıyla geliştirilen üründe 128GB alan elde edebilmek için yenilikçi özel bir teknik geliştirdiklerini belirten SanDisk, 128GB Sandisk Ultra microSDXC adlı ürününü 199 dolar fiyat etiketiyle dünya genelinde satışa sunacak. Amerika’daki kullanıcılar bu son teknoloji ürünü BestBuy ve Amazon üzerinden satın alabilecek.

Lenovo S Serisinin Yeni Üyeleri: Lenovo S660, S850 ve S860

YORUMLAR