SanDisk'in Ultra Hızlı Hafıza Kartları Satışta

SanDisk'in Ultra Hızlı Hafıza Kartları Satışta

SanDisk, mobil cihazlar için özel olarak tasarlanmış yeni SanDisk Extreme Micro-SDXC kartını duyurdu. Cep telefonları için dünyanın en hızlı hafıza kartı olarak piyasaya sürülecek yeni Extreme kartlar, hızın yanı sıra üstün özellikleri ile de dikkat çekiyor.

Mevcut Mobile ULTRA micro-SDXC kartın aktarım hızı performansını ikiye katlayan yeni Sandisk Extreme Micro-SDXC kart, saniyede 80MB okuma hızı ve 50MB yazma hızı sunuyor. Akıllı telefonları ve kameraları hedef alarak üretilen yeni hafıza kartları Ultra HD video modlarının hazırlanmasında Class 10 performansını kullanıyor.

Suya, X-ışınına ve darbeye karşı dayanaklı olarak tasarlanan yeni microSDHC ve microSDXC UHS-I hafıza kartları -25C sıcaklıktan 85C sıcaklığa kadar dayanabiliyor.

Ürün, normal SD slotta kullanabilmeniz için ihtiyacınız olacak microSD kart adaptörü ile geliyor. Ömür boyu garantisi olan bu Extreme kartlar 16GB - 64GB depolama alanı ile satışa sunulacak. Şu an satışta olan kartların fiyatı 59.99 dolar - 199.99 dolar arasında değişiyor.

Pirate Bay'in Kurucusu Takip Edilemez Mesaj Uygulaması Yaratıyor

YORUMLAR