SanDisk'in Yeni microSD'leri Android Telefonların Performansını İkiye Katlıyor

SanDisk'in Yeni microSD'leri Android Telefonların Performansını İkiye Katlıyor

SanDisk özellikle Android telefonlar için tasarladığı yeni microSD iNAND teknolojisi, akıllı telefonları sadece bellek kapasitesini değil, performansını da artıracak.

SanDisk’in geliştirdiği iNAND 7232 teknolojisi Android kullanıcılarının sadece bellek kapasitelerini artırmıyor. Bellek yazma hızına da müdahale ederek telefonların daha hızlı çalışmasını da sağlıyor. SanDisk’in yeni 15nm mimarisiyle üretilen bu yeni microSD’ler Android cihazlara gömülü olarak gelecekler ve 32GB’tan 128GB’a kadar tüm ürünleri destekleyecekler. Sadece belleğe yazarken değil kablosuz veri transferinde de hızlı davranacaklar ve Android telefonların performansına destek verebilecekler. SanDisk iNAND 7232 microSD’ler 280MB/sn okuma ve 150 mb/sn yazma hızına sahipler.

SanDisk’in yeni iNAND teknolojisi sadece hız ve bellek genişliği sunmakla da kalmıyor. microSD’ler 0.9mm inceliğinde geliyorlar. Bu da şu anlama geliyor; cep telefonları yeni nesil tasarımlarında ne kadar incelirse incelsinler iNAND SanDisk microSD’ler bu cihazlara uyumlu olabilecekler.

Boyutları 13mm x 11.5 mm olarak tasarlamış olan SanDisk’in iNAND 7232 teknolojisine sahip microSD’leri, 32GB  ile 128GB modelleri ile hali hazırda bazı akıllı telefonlarda deneniyorlar. 

Telefonunuza Bellek Dopingi, SanDisk 200GB microSDXC Piyasaya Çıktı

SanDisk, Dünyanın En Yüksek Kapasiteli MicroSD Kartını Üretti

YORUMLAR