SanDisk'in Yeni USB Belleği ile Android Cihazlara Direkt Bağlanın

SanDisk'in Yeni USB Belleği ile Android Cihazlara Direkt Bağlanın

CES 2015 etkinliğinde boy gösteren firmalardan bir tanesi de SanDisk. Yeni USB Belleği ''Ultra Dual USB Drive 3.0''ı tanıtan SanDisk'in bu yeni ürünü sadece Windows ve Mac bilgisayarlara değil aynı zamanda Android telefon ve tabletlere de direkt olarak takılıp bağlanabiliyor.

Android cihazlarınıza takabileceğiniz yeni usb bellek sayesinde hem telefonlarınızın daha fazla depolama alanına sahip olmasını sağlayabilir, hem de dosya transfer işlemlerini çok daha kolay gerçekleştirebilirsiniz. Kullanılabilirliği açısından kullanıcıdan kullanıcya farklılı kgösterecek olan bu yeni usb bellek, bende oldukça yararlı bir teknolojik ürün.

Mikro USB bağlantısı ile direkt olarak Android mobil cihazlara takılabilen cihaz, telefonlarınızdaki tüm dosyaları hızlı bir şekilde transfer etme imkanı sunuyor. Aynı şekilde bellekten telefonunuza da dosya transferi gerçekleştirebiliyorsunuz.

Şık tasarıma sahip ufak USB Bellek'ler ile popüler olan SanDisk'in yeni ürünü de oldukça minimal bir tasarıma sahip ve gayet şık duruyor. 16, 32 ve 64 GB seçenekleri ile piyasaya sunulacak olan Ultra dual USB Drive 3.0'ın piyasa fiyatı ise 23 Dolar ile 56 dolar arasında olacak.

Mobil cihazlarınızı iş veya günlük kullanım gereği çok fazla kullanıyorsanız ve çok fazla döküman işleriniz oluyorsa bu USB Bellek sayesinde döküman ve dosya transferlerini rahatlıkla sağlayabileceksiniz.

Sony Yeni Walkman'ini CES 2015'de Tanıttı

YORUMLAR