Sega'dan Futbol Tutkunlarına Mükemmel Haber

Sega'dan Futbol Tutkunlarına Mükemmel Haber

Malum, futbol denince ülkemizde akan sular duruyor. Dolayısıyla futbol oyunlarına olan talep de aynı ölçüde çok yüksek. Bu konuda tüm iPad ve Android cihaz sahiplerine iyi bir haberimiz var! Sega futbol tutkunlarını sevinçten çılgına çevirecek bir oyunla karşımıza çıktı.

Bu hafta içerisinde yayınlananı Football Manager Classic 2015 ile Sega, menajerlik oyunlarına ilgi duyanları ekrana kilitlemeyi hedefliyor. Bildiğiniz gibi Football Manager Handheld 2015 hali hazırda mobil cihazlara indirilebiliyordu. Fakat bu oyun ne yazık ki tam anlamıyla bir futbol şöleni yaşatmakta yetersizdi. Anlaşılan firma da bunun farkında ve futbol tutkunlarına eksiksiz bir futbol deneyimi yaşatmak için Football Manager Classic 2015'i sundu.

Yazının başında da belirtildiği gibi oyun sadece iPad ve Android cihazlara indirilebiliyor. Arkasında başka sebepler de olabilir elbette fakat sanıyoruz ki Sega iPhone'ların ekranlarını (veya donanım özelliklerini) hala yetersiz kapasitede buluyor.

Oyunda üç boyutlu gelişmiş grafik modelleme diline yer verilmiş. Yönetici ekip böylesine bir oyunu piyasaya sürmek için uzun süredir cihazların yeterince güçlü olmalarını beklediklerini de dile getiriyorlar.

Oyun iPad Air, iPad Mini 2, iPad Mini 3 ve tüm Android cihazlarda oynanabiliyor.

Oyunu indirmek için gerekli olan bağlantıları ve trailer'ı aşağıda bulabilirsiniz.

GTA 5 Tam 7 DVD ile Birlikte Gelecek!

YORUMLAR