Selena Gomez'in Instagram Hesabı Hacklendi, Justin Bieber'ın Uygunsuz Fotoğrafları Ortaya Çıktı!

Selena Gomez'in Instagram Hesabı Hacklendi, Justin Bieber'ın Uygunsuz Fotoğrafları Ortaya Çıktı!

Selena Gomez’in Instargam hesabı dün itibariyle hacklendi ve hemen eski sevgilisi Justin Bieber’ın uygunsuz fotoğrafları hesapta paylaşıldı. Olaydan sonra Selena Gomez, hesabını hızlıca geri aldı ve ardından paylaşılan fotoğrafları da hesabından kaldırdı.

Instagram'da 125 milyon takipçiyle "en çok takipçisi olan insan" ünvanına sahip Selena Gomez’in Instargam’ı kısa bir süre önce siber korsanlar tarafından hacklendi. Daha sonra hackerlar Gomez'in eski erkek arkadaşı Justin Bieber’in birkaç çıplak fotoğrafını hesaptan yayınladı. Ancak bu fotoğraflar hesapta çok fazla kalmadan silindi. 

Justin Bieber, 2015 yılında New York Daily News’e verdiği röportajda internete sızan fotoğraflar hakkında yorum yapmış ve “Dışarı adım atamayacak gibiyim ve kendimi çıplak hissediyorum şeklinde açıklamada bulunmuştu. Ancak Bieber, yaşanan bu olayla ilgili herhangi bir yorum yapmadı.

Selena Gomez'in hesabı bir süre kapalı kaldı fakat şu an her şey normale dönmüş gibi görünüyor. Ayrıca, saldırının ardındaki bireysel veya hack grubuyla ilgili hiçbir bilgi bulunamadı.

Instagram Kraliçesi Belli Oldu, Selena Gomez 100 Milyon Takipçiye Ulaştı

YORUMLAR