Selfie'yi Unutun, Podo ile Tanışın!

Selfie'yi Unutun, Podo ile Tanışın!

Dünyanın ilk yapıştırılabilir kamerası Podo ile tanışın ve selfie çubuğunu unutun. Çünkü Podo'yu istediğiniz zemine yapıştırabilir, uzaktan bağlantı ile fotoğraf çekebilir ve anında paylaşabilirsiniz.Selfie akımının bir virüs misali yayıldığı günümüzde selfie için geliştirilen kameralar ve yazılımlar elbette büyük rağbet görüyor. Ancak dünyamızı selfie hastalığından tamamen temizleyecek alternatifler düşünmeyenler de yok değil. Podo, Kickstarter ve Podo Labs işbirliğiyle üretilecek olan, yapışkan özelliği sayesinde herhangi bir zemine yapışabilen ve bluetooth bağlantısı özelliği vasıtasıyla cep telefonundan kontrol edilebilen bir kamera. 

Podo'nun özelliklerinden bahsedecek olursak; 

Podo, 8 led flaşa, 600 mAh bataryaya, 4 gb dahili hafızaya ve 8 megapixel bir kameraya sahip. Bu kamerası ile hem fotoğraf, hem de 30 fps ve 720p kalitede videolar çekebiliyor. Tamamen ücretsiz Podo app ile 0 entegrasyon sağlıyor ve bluetooth bağlantısı ile cep telefonunuzdan Podo'yu bu uygulama ile yönetiyorsunuz. Elbette bu projenin gerçekleştirilebilmesi için Kickstarter'da hedeflenen kotayı bulması gerekiyor. 

Projenin bitmesine henüz 46 gün var ve Podo şimdiden 1,158 sponsora sahip olup, 118,611 $ bağış aldı.

Podo projesi eğer bitirilirse Birleşik Devletler başta olmak üzere Kanada, Avrupa ülkeleri, Avustralya, Yeni Zellanda, Japonya, Tayvan ve Güney Kore, Hong Kong, Singapur ve İsrail'deki alıcılarını Ağustos ayına kadar bulacak.


VLC for Windows Phone, Yüzde Yüz Kullanıcı Deneyimine Hazır

YORUMLAR