Sevilen Mobil Shooter Oyunu Overkill 3 Windows PC ve Tabletlere de Çıktı!

Sevilen Mobil Shooter Oyunu Overkill 3 Windows PC ve Tabletlere de Çıktı!

Overkill 3, çıktığı günden bu yana oldukça övgü toplayan, Android ve iOS cihazlarında indirme rekorlarına koşan bir oyun mertebesine erişti. Gelişmiş grafikler, silah çeşitliliği oyun içi mekan tasarımları mobil cihazlardan alışık olmadığımız kadar yüksek bir kaliteyle oyunseverlere ulaştırılırken Windows Phone kullanıcıları sıranın kendilerine gelmesini birkaç hafta beklemişlerdi. Windows Phone sürümünden tam bir ay sonra ise Windows masaüstü ve tablet PC kullanıcıları da artık oyunu oynayabilecekler.

Bilgisayar için optimize edilmiş kontroller sayesinde klavye ve mouse kolaylığını Overkill 3 ile oynamanız mümkün olduğu sürece cep telefonunuzdan bu oyunu silip bilgisayar sürümüne geçmek isteyebilirsiniz. Oyunu hazırlayan Game Troopers ekibi PC için elini taşın altına sokarak grafik ayarlarını daha da iyi bir noktaya taşımayı başardılar. Böyle bu oyun de sisteminizin kaynaklarından daha iyi bir şekilde yararlanabilecek. Bir başka deyişle, PC oyuncularını daha gerçekçi animasyonlar, karakterler ve silahlar bekliyor olacak.

Overkill 3, serinin bir önceki oyunlarını oldukça geride bırakan bir oyun. Bundan önceki oyunları bilmeyenleriniz için en büyük sebep bu olacaktır. Nasıl olduysa, üçüncü oyundan sonra bambaşka bir hale bürünen seri bugün mobil oyunlar arasında en iyi shooter oyunları arasında yer alıyor. Windows versiyonu için aşağıdaki bağlantı butonunu kullanabilirsiniz.

Mobil cihazınızdan Overkill 3 oynamanın daha eğlenceli olacağını düşünüyorsanız aşağıda yer alan bağlantı butonlarında Android, iOS ve Windows Phone versiyonlarına ulaşabilirsiniz.Yeni Mobil Tomb Raider Oyunu Lara Croft: Relic Run Çıkış Yaptı!

YORUMLAR