Seyir Halinde Telefonuyla İlgilenen Adam Yoldaki Dev Çukura Düştü

Seyir Halinde Telefonuyla İlgilenen Adam Yoldaki Dev Çukura Düştü

Çin’in Guangxi şehrinde yolun yaya geçidi kısmı birden çöktü. Yolun ortasında dev bir çukur oluşurken tam da o sırada mobiletiyle cadde üzerinde seyreden bir adam çukura düştü. Talihsiz adam dev çukuru görmedi çünkü o esnada telefonuyla ilgileniyordu.

Çin kaynaklı raporlara göre çukura düşen adam yara almadı ve kendi kendine çukurdan tırmanarak çıktı. Yolda aniden oluşan çukurun ise iki metre derinlikte, sekiz metre uzunluğunda ve beş metre genişliğinde olduğu açıklandı.

Çin’de genellikle sebepsiz yere caddelerde bu tür çukurlar oluşmaz ancak ülkenin hızlı şehirleşen bölgelerinde bu tür vakaların yaşandığı vurgulanıyor. Geniş çaplı yol çalışmalarının asfalt altında kalan toprağı yerinden oynattığı belirtiliyor.

Guangxi’de çöken yolda oluşan çukura düşen adam Çin’in en popüler sosyal medya platformu olan Weibo’da gündeme otururken, kullanıcıların bazıları adamı sempatik bulurken bir kısım kullanıcı kitlesi ise seyir halinde telefonla ilgilenmesinin masum olmadığını düşünüyor. Mobilet üzerinde bir eli havada telefonun ekranına bakan adam, dikkatsiz görüntüsünü çukura düşene kadar korumuştu.

İran Sosyal Medya Yöneticilerini Tutukladı

97 Yaşındaki Adamın Tesla ile İmtihanı

YORUMLAR