Shadow of the Colossus ve Sonic Forces, Mart Ayının PS Plus Oyunları

PlayStation Plus aboneleri, 3 Mart 2020 Salı günü Shadow of the Colossus ve Sonic Forces ounlarını indirebilecekler.

Dün yaşanan sızıntı sonrasında, Sony Interactive Entertainment yeni ayın PlayStation Plus oyunlarını duyurdu. Açıklanan oyunlardan daha önceden haberimiz olmuştu aslında ama söylenti olarak bir kenarda tutmayı uygun bulmuştuk. Ancak resmi duyuru ile doğrulanmış oldular.

PlayStation Plus aboneleri, 3 Mart 2020 Salı günü Shadow of the Colossus ve Sonic Forces oyunlarını indirebilecekler.

Shadow of the Colossus

Orijinalinin yeniden yapımı olan Shadow of the Colossus, Wander isimli bir karakterin başından geçenleri anlatıyor. Yasak topraklara ayak basan Wander, Mono isimli bir kızı hayata döndürebilmek için devasa bir diyarı gezmeli ve Colossi adı verilen on altı büyük düşmanı bertaraf etmelidir. Oldukça enteresan bir yapısı olan oyunda kasaba veya zindan bulunmamakla birlikte etkileşime girilebilecek bir karakter veya Colossi dışında bir düşman türüyle karşılaşmıyorsunuz.

Sonic Forces

Mavi kirpimizin ezeli düşmanı Dr. Eggman, Infinite adı verilen güçlü ve gizemli yeni bir baş kötü ile dünyanın büyük bir bölümünü eline geçirmiştir. Siz ise Sonic'e bir ordu kurup, kargaşa ve yıkıma karşı savaşırken dünyayı geri alabilmeleri için yardımda bulunmalısınız.

YORUMLAR