Shazam'dan Çıkmadan Spotify ile Müzik Dinleyebileceksiniz

Shazam'dan Çıkmadan Spotify ile Müzik Dinleyebileceksiniz

Bir kafede, radyoda yada herhangi bir yerde duyupta adını hatırlamadığınız veya ismini bilmediğiniz şarkıları keşfetmenin en güzel ve kolay yolu olan Shazam uygulaması güncellenerek artık uygulamadan çıkmadan Spotify şarkıları dinlenmesi sağlanıyor.

Shazam bildiğiniz üzere dinlettiğiniz müzikleri otomatik olarak tanıyarak şarkı adını ve sanatçısını size gösteren oldukça yararlı ve kullanışlı bir servis. Kullandığım mobil cihazlardan eksik etmediğim bu uygulama her zaman bana yardımcı oluyor. Bir süredir uygulama üzerinde aratıp bulduğunuz şarkıları da dinleme olanakları sunuluyordu. Rdio ve Spotify ile anlaşmalar yapan şirket, uygulama üzerinde aratıp bulduğunuz müzikleri dinlemeniz için de bağlantılar bulunduruyordu. Rdio kullanıcıları Shazam'dan çıkmadan arattıkları müziği dinleyebiliyor iken, Spotify kullanıcıları arattıkları şarkıyı dinlemek için Spotify uygulamasına yönleniyordu ve Shazam'dan çıkış gerçekleşiyordu. Son güncelleme ile Spotify şarkılarını da uygulama içerisine ekleyen Shazam, Spotify kullanıcılarının da uygulamadan çıkmadan aratıp bulduğu şarkıları dinlemeleri sağlıyor.

Spotify şarkıları eklenmesi dışında daha önce Shazam ile aratıp bulduğunuz tüm şarkılardan bir çalma listesi oluşturan Shazam, bu şarkılara daha sonra tekrar kolayca erişmenizi sağlıyor. Yeni özellikler şu an için sadece uygulamanın iOS versiyonuna entegre edilmiş durumda. Fakat Android uygulamanında güncellemesi en kısa sürede gerçekleşecek.

Shazam ve Spotify'ın Android ve iOS versiyonlarını aşağıdaki bağlantıları kullanarak sitemiz üzerinden indirebilirsiniz.

300 Milyon İnsan Instagram Kullanıyor!

YORUMLAR