Shooty Skies'a Hayatınızda Biraz Yer Açın Çünkü Çok Fazla Zamanınızı Çalacak

Shooty Skies'a Hayatınızda Biraz Yer Açın Çünkü Çok Fazla Zamanınızı Çalacak

İyi bir Shoot’em Up oyunu özlediyseniz Crossy Road yapımcılarından Shooty Skies’a bayılacaksınız. Tamamı havada geçen Shooty Skies “önüne gelene ateş et” oyunu Android cihazlar için de yayınlandı.

Shoot’em Up oyunlar nedense oyuncularda ayrı bir bağımlılık yaratır. Önünüze çıkan objeleri parmağınızı tetikten çekmeden yok etmeye çalışmak zamanla insanda “hırs” yapmıyor değil. Eğlenceli bir beceri oyunu olan Crossy Road’ın yapımcısı Mighty Games bu hırsınızı gıdıklayacak Shooty Skies’ı geliştirdi ve uygulama mağazalarına yerleştirdi. Shooty Skies’da da yine Crossy Road grafik tasarımı benimsenmiş ancak uyaralım, bu “Minecraftvari” atmosfere sahip bol renkli oyun ağır bağımlılık yaratabilir.

Shooty Skies’ın Crossy Road’dan farkı oyunun asfaltta değil gökyüzünde geçmesi. Aslında 1980’lerden bildiğimiz Space Invaders oyununun mantığından çok da farklı değil. Ama oynanış tarzı, grafikleri ve oyun içi bulmaca ve zorluk seviyeleri uzun süre gözlerinizi akıllı cihazlarınızdan ayırmamanıza yol açabilir.

İşte Shooty Skies tanıtım videosu.

Haftanın Android Oyunu: Crossy Road

İngiltere ve Avrupa'da Crossy Road Çılgınlığı Durdurulamıyor

YORUMLAR