Siber İstihbarat ve Güvenlik Eğitimleri Başlıyor, Başvuruları Kaçırmayın

Siber İstihbarat ve Güvenlik Eğitimleri Başlıyor, Başvuruları Kaçırmayın

Ülkemizde siber güvenlik alanındaki açığı kapatmak isteyen Siber İstihbarat Akademisi, istihbarat bilimi ve siber güvenlik alanında eğitim vermek için başvuru almaya başladı.

Ülkemizi iç ve dış siber tehditlere karşı korumak için nitelikli eleman yetiştimek isteyen Siber İstihbarat Akademisi, yeni dönem kayıtlarına başladı. Siber güvenlik ve istihbarat bilimi konularında düzenlenen eğitimler alanında uzman kişiler tarafından verilecek ve eğitimlere kariyer planlaması yapmak isteyen herkes başvuru yapabilecek. 

Resmi sitesi üzerinden başvuru almaya başlayan Akademi, istihbarat bilimi ve siber güvenlik alanlarında eğitim almak isteyen ve kariyer planlaması yapmak isteyen herkesi bu programlara davet ediyor. 9 hafta sürecek eğitimler, her hafta Cumartesi ve Pazar günleri 09:00 - 18:00 saatleri arasında gerçekleşecek. Genellikle teorik derslerin yer alacağı programlarda saha çalışmaları da gerçekleştirilecek. Öte yandan katılımcıların yüzde 70 devam zorunluluğu da bulunuyor. Oldukça yoğun tempo ile geçecek eğitimler sonucunda ise sertifika sahibi oluyor ve kariyer yapabiliyorsunuz. 

Katılımcılarda Aranan Şartlar 

İstihbarat ve Siber Güvenlik Eğitimi’ne katılabilmek için giriş seviyesinde Linux, Network, Programlama ve Veritabanı bilgisi gerekiyor. Bu şartları sağlıyor ve eğitimlere katılmak istiyorsanız zaman kaybetmeden buradaki linkten başvuru yapabilirsiniz.

Liseli Öğrenci Babası İçin Geliştirdiği Cihazla Dünya Birincisi Oldu

Yapay Zeka Teknolojisi Türk Şirketlerle Buluşuyor