Sid Meier's Civilization V, 23 Ekim'e Kadar Ücretsiz

Sid Meier's Civilization V, 23 Ekim'e Kadar Ücretsiz

Civilization severler, bu haber sizler için. 2K Games'in çok sevilen ünlü oyunu Sid Meier's Civilization V, Steam oyuncuları için çok kısa bir süreliğine ücretsiz olarak geliyor. Ünlü firma, oyunun bu kampanyasını resmi olarak bugün sektörle paylaştı.

Söz konusu oyun Sid Meier's Civilization V, 23 Ekim'e, yani yarına kadar ücretsiz olarak oynanabiliyor. Civilization tarihinde harika bir başarıya imza atan Sid Meier's Civilization V, mutlaka denemeniz gereken oyunlardan biri. Fakat elinizi çabuk tutun, çünkü çok vaktimiz kalmadı.

Sid Meier's Civilization V, açıklanan bilgilere göre şu an Steam'de en çok oynan 5. oyun durumunda. Eğer bu sizi yeterince tatmin etmediyse, oyunun 2010'da piyasaya sürülmüş olduğunu sizlere hatırlatmak isteriz. Lütfen bize söyleyin, kaç tane oyun, çıkışından 4 sene sonra bile günlük milyonlarca oyuncuya ev sahipliği yapıyor? Çok az. Belki de hiç yok. 

Bununla birlikte yeni Sid Meier's Civilization: Beyond Earth'ün de 24 Ekim'de bizlerle buluşacağını unutmayınız. Civilization için küçük, fakat biz oyuncular için büyük bir adım. 

Galaxy S5 Plus Duyuruldu

Galaxy A3'ün Özellikleri Sızdırıldı

YORUMLAR