SIM Kilidi Olmayan HTC 10 Telefonlara Android 7.0 Nougat Geliyor

SIM Kilidi Olmayan HTC 10 Telefonlara Android 7.0 Nougat Geliyor

ABD’de SIM kilidi olmayan HTC 10 cihazlara bu günden başlayarak Android 7.0 Nougat güncellemesi gelecek. 25 Kasım tarihinden itibaren kilitsiz HTC 10 cihazlara güncellemenin geleceği resmi olarak açıklandı.

HTC 10 ile birlikte HTC One M9 cihazlarda eğer SIM kilidi taşımıyorlarsa güncellenecekler. Android 7.0 Nougat güncellemeleri HTC 10 ve One M9 cihazlar için her ne kadar ABD’de başlamış olsa da sırada Asya ve Avrupa ülkelerinin de olacağını kestirmek çok da güç değil. Ancak bunun için kesin bir tarih verilmiyor. Bazı kaynaklara göre HTC 10 ve HTC One M9 cihazların hepsinin Ocak ayının sonuna kadar bu güncellemeyi alabileceğini düşünüyorlar. ABD için güncelleme koşulu olan SIM kilitsiz cihaz olma zorunluluğu diğer ülkeler için geçerli olacak mı, bu konuda da kesin bir bilgi yok.

HTC 10 ve HTC One M9 cihazlar artık Android 7.0 kullanan cihazların tüm avantajlarından faydalanacaklar. Veri tasarrufu, batarya tasarrufu, ekran ergonomik kontrolleri, daha fazla emoji ve benzeri birçok avantajı kullanabilecekler. 

Sony Android 7.0 Nougat Alacak Telefonlarını Listeledi

Telefonum Android 7.0 Nougat Güncellemesini Alacak Mı?

YORUMLAR