Şimdi Twitter’da Avast! Lisansı Kazanma Zamanı

Şimdi Twitter’da Avast! Lisansı Kazanma Zamanı

Güvenlik çözümleri sunan şirket “Avast!”, Twitter üzerinden bir yarışma düzenliyor. Yarışmanın kazananı Avast! lisansı ile ödüllendirilecek.

Peki, yarışmaya katılmak için ne yapmalısınız?

Öncelikle Avast!’ın Twitter hesabını takip etmelisiniz. Sonra da güvenlik dendiğinde aklınıza ilk olarak hangi düşüncenin geldiğini herkesle paylaşmanız gerekiyor. Bunu yaparken paylaştığınız tweetin başına  “#WhenIsayProtectionImean” etiketini yazmayı da unutmayın. Avast! katılımcılara; tweetlerinin yaratıcı, eğlenceli ve özgür olması yönünde çağrıda bulunuyor.

Eğer Twitter’da süren yarışamalara karşı ilgiliyseniz, sizi, bir yarışmadan daha haberdar edelim: “Hack in the Box” geçen hafta Avast!’ın yarışmasına benzer bir yarışma duyurdu. Kazanan ise, Amsterdam’da gerçekleşecek konferansa bir VIP bileti ile seyahat giderleri için 1.337 Dolar kazanacak. Bu bileti kazanmak için yapmanız gereken Twitter’da @HITBSecConf hesabını takip etmek ve şu tweeti yeniden tweetlemek: “This is my entry to the #HITB1337Giveaway! Please help me RT and win a VIP ticket to #HITB2013AMS and USD1337 - http://conference.hitb.org/1337.html.”

Twitter'dan Sonra Facebook da Hacklendi

YORUMLAR