İyi Pokémon GO Oynayana Maaş Bağlanacak

İyi Pokémon GO Oynayana Maaş Bağlanacak

Singapur'da faaliyet gösteren bir sosyal pazarlama şirketi, yayınladığı yeni bir iş ilanında, üst seviyede Pokémon GO oynayabilen birini aradığını belirtti. Şimdi ise şirketin önünde kuyruk oluşması bekleniliyor.

Malay Yarımadası'nın en ucunda yer alan küçük şehir devleti Singapur, ticaret ve teknoloji konusunda ise bir hayli gelişmiş. Dünya üzerinde küçük bir yer kaplamasına rağmen, oldukça zengin olan ve bunu içinde barındırdığı şirketlere borçlu olan Singapur, günümüzün en önemli Güney Doğu Asya ülkelerinden bir tanesi. Şimdilerde ülkenin Dünya gündemine gelmesine sebep olan olay ise Funzig isimli bir şirketin yayınladığı iş ilanı.

Singapur'da sosyal pazarlama işleriyle uğraşan Funzig, yayınladığı iş ilanında, profesyonel bir Pokémon GO oyuncusu aradığını duyurdu. Bu oyuncuyla ne gibi şeyler yapacağını ya da ne kadar maaş vereceğini ilanda belirtmezken, birkaç kişiyi birden işe alacağını açıkladı. O ilanın tam metni ise şöyle: "Dünyayı kasıp kavuran Pokemon Go ile bir maceraya hazırsanız sizi istiyoruz. Şirketimize en iyi derecede Pokemon Go oynayan bir çalışma arkadaşı arıyoruz. Eğer bu iş için uygunsanız bize mesaj bırakın. Seçilen adaylar işe alınacak ve Pokemon Go'yu ücret alarak oynayacak"

Türk Emlakçılar Pokémon GO'nun Gücünü Fark Ederse Ne Olur?

Pokémon GO 0.33.0 Güncellemesi Yayınlandı!

Pokémon GO Oynayanlar Dikkat! Bazı Uygulamalarda Virüsler Bulundu!

YORUMLAR