Sınırlı Sayıda Üretilen Dövme Tasarımlı HTC One M8 Duyuruldu

Sınırlı Sayıda Üretilen Dövme Tasarımlı HTC One M8 Duyuruldu

HTC, son dönemde gerçekleştirdiği satışlarını One M8 ile arttırdı. One M8 bu kadar başarılı olunca onun için özel tasarımlı koleksiyon üretmek de başarısını artırabilirdi. Bu nedenle HTC, One M8 için dövme tasarımlı sınırlı sayıda yeni bir model üretildi.

Yeni model iç yapıyı yani teknik özellikleri koruyor olsa da tasarımda çok farklı bir anlayışı betimliyor. HTC, Singapur tabanlı Punk Studios ile birlikte çalışma yürüterek ürettiği modeli 64 ayar gümüş ve altın karışımı ile oluşturdu. Kolektif bir anlayışa sahip görünen cihazın arka kapağında özel tasarımlı bir dövme yer alıyor.

Bronz benzeri bir renk sunan tasarımda koyu kahverengi renkli dövme arka kapakta yer alıyor. HTC One M8 kamerası ile uyumlu üretilen dövme tasarımı cihazı çok etkileyici kılıyor.

Cihazın sınırlı olarak üretileceği açıklandı ama net bir rakam henüz belirtilmedi. Cihazın ne zaman satışa çıkacağı da tam olarak belli olmasa da güvenilir kaynaklar Eylül ayını işaret ediyor. Bakalım yeni tasarımlı One M8 nasıl karşılanacak.

BlackBerry Passport İçin Yeni Video Yayınlandı

YORUMLAR