Sins of a Solar Empire Rebellion, Steam’de Bedava Oldu!

Sins of a Solar Empire Rebellion, Steam’de Ücretsiz Oldu!

Dünyanın en büyük dijital oyun platformu Steam, bedava oyun fırsatları ile kullanıcıları coşturmaya devam ediyor. Normalde 61 TL’ye satılan gerçek zamanlı strateji oyunu Sins of a Solar Empire: Rebellion, kısa süreliğine ücretsiz oldu!

Steam’in bedava oyun furyasına katılan son yapım, Stardock Entertainment tarafından geliştirilen Sins of a Solar Empire: Rebellion oldu. 

Gerçek zamanlı strateji oyunu Sins of a Solar Empire: Rebellion, orijinal oyunun piyasaya çıkışının 10’uncu yaş günü şerefine tamamen ücretsiz hale getirildi. Ayrıca oyunun dört DLC paketinde de (Outlaw Sectors, Stellar Phenomena, Forbidden Worlds ve Original Soundtrack) yüzde 50 indirim yapıldı.

Sins of a Solar Empire Rebellion steam

2008 yılında çıkan Sins of a Solar Empire için geliştirilen dördüncü ek paket olan Rebellion’ın Steam’deki fiyatı normalde 61 TL, ancak kullanıcılar 19 Aralık Çarşamba (bugün) saat 18:00’a kadar, oyunu ücretsiz olarak indirip oynayabilecekler.

Sins of a Solar Empire: Rebellion’ı ücretsiz olarak bilgisayarınıza indirmek için yapmanız gereken tek şey ise oyunun mağaza sayfasına giderek indirme butonuna tıklamak. Ardından oyunu ömür boyu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.