Sırtta Taşınabilen MSI VR Oyun Bilgisayarı Özgür Oyuncuları Çağırıyor

Sırtta Taşınabilen MSI VR Oyun Bilgisayarı Özgür Oyuncuları Çağırıyor

Bilgisayarınızı sırtınıza takıp, istediğiniz yere götürme fikri hiç aklınıza gelmiş miydi? O zaman hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek bir projenin MSI tarafından gerçekleştirildiğini söylememize izin verin.

Gigazine isimli internet sitesinin ortaya çıkardığı fotoğraflara göre, MSI bir Sırt Bilgisayarı hazırlıyor ve gerekli testler bittikten sonra bu cihazı satışa çıkarmaya hazırlanıyor. Bilgisayarın bir diğer özelliği ise yüksek donanımı sayesinde VR desteği olacak. Böylece bilgisayarınızı sırtınıza takacak, VR gözlüklerini geçirecek ve istediğiniz yerde sanal gerçekliğin tadını çıkarabileceksiniz. Tabii başınıza bir şey gelmezse.

Intel i7 işlemcisi kullanacak olan bilgisayar, NVIDIA GTX980 ile çalışacak. Bu yıl çıkması planlanan sırt çantası bilgisayarın başka firmaların da gündeminde olduğu söyleniyor. MSI resmi olarak tanıtımlara başlarken, yakın zaman sonra HP'nin de böylesine bir cihazla karşımıza çıkabileceği de söyleniyor. Ne kadar kullanışlı olur bilinmez; ama VR teknolojisini daha anlamlı hale getirdiği ve kullanıcıları birçok kablodan arındırabileceğini söyleyebiliriz. Öte yandan, kaç kilo olacağı da önemli. İçerisinde böyle bir donanıma yetecek kadar güç depolayacak bir bilgisayarın, oldukça ağır olması da muhtemel. 

MSI'dan Çılgın Bir Dizüstü Bilgisayarı Daha

Lenovo, MSI'ın Oyuncu Laptoplarıyla İlgileniyor

Nvidia GTX 1080 Ve GTX 1070 Türkiye Fiyatları Belli Oldu

YORUMLAR