Şişli'deki 1,7 Milyon Liralık Star Wars Temalı Ev Görenleri Şaşırttı

star wars temalı ev şişli

Bugüne kadar Türkiye’de satılan birçok ilginç ev sosyal medyanın gündemine oturmayı başarmıştı; ancak yakın zaman önce bir ilan sitesine eklenen Star Wars temalı ev, 1,7 milyon liralık fiyatının yanı sıra tasarımıyla da görenleri şaşırttı.

Şişli, İstanbul’a bağlı Ergenekon Mahallesi’nde bulunduğu söylenen ve 180 metrekare büyüklüğe sahip, üç oda bir salon ev, aslında konum ve büyüklük açısından oldukça idealdi. Buna rağmen bulunduğu bölgedeki metrekare fiyatlarının çok üzerinde satışa çıkarılan ev, fiyatı yada büyüklüğüyle değil; içindeki malzemelerle dikkat çekti.

Çok sevilen bilimkurgu serisi Star Wars temasıyla hazırlanan evin neresine baksanız, filme dair başka bir detay görebiliyordunuz. Oturma odasını ışın kılıçlarıyla süsleyen ev sahibi, zeminin altına bile Star Wars oyuncakları atmaktan çekinmemişti. Evin ışıklandırmasını da Star Wars’a uygun olarak hazırlayan kimliği belirsiz ev sahibi, Star Wars tutkusunun ne noktaya gelebileceğini bir kez daha göstermiş oldu.

Dışarıdan bakınca nezih bir eski İstanbul evi gibi görünen, buna rağmen içeriye girince Star Wars temalı randevu evini andıran yapıya istenen fiyat ise 1.680.000 Türk Lirası oldu. 1 Kasım itibarıyla ilana çıkarılan ve henüz alıcı bulamayan evin görüntüleriyse hemen aşağıdaki gibi.